AVIADOR (cachorro Bienvenida 2)

Krásný podenčí mladík. Narodil se v Sara Protectora fenečce Bienvenida (srpen 2017) a většina jeho sourozenců už má domov, ale on stále čeká. Je to krasavec, ale mladý podenco. Nedávno oslavil dva roky. Ale na tom, že prožil zatím od narození celý život v útulku, bohužel, co oslavovat není.

Bude vyžadovat čas a výcvik a také speciální granule! Aviador a také další dva jeho bráškové, kteří s ním sdílí kotec, mají potravinovou alergii a budou tedy potřebovat speciální dietní granulky.

Popis povahy na základě osobní zkušenosti při venčení od odborníků a srdcařů Lanzpodenco – Josefa a Lenky Navrátilových: „Jeden z trojice brášků, kteří se narodili v Saře. Má tedy jasnou minulost, bez špatných zkušeností. Báječný mladý pes, který si zaslouží brzo najít domov. V porovnání se svými bratry je klidnější, rozvážnější, ale sebejistý. Když chce upoutat pozornost, prostě si štěkne. Po prvních minutách testování se brzo zklidnil a rychle pochopil naše „pravidla venčení“ čili že vláčení dvounožce kamkoliv s námi fakt nefunguje, a šlapal v klidu. Přítomnost člověka si užíval, pohlazení i podrbání. Učenlivý, chytrý pes, plný odhodlání učit se s novým pánem spoustu nových aktivit, které v útulku prostě nezažije.“

V případě, že vás Aviador zaujal, kontaktujte nás zde do soukromé zprávy, případně na adopční mail adopce.lanzpodenco@seznam.cz .