AYUDANTE

Tento nohatý fešák (narozen 1/2013) je v útulku Sara od června roku 2015.  Tehdy byl nalezen na ulici. Vyhublý, ale v dobrém zdravotním stavu.

Ayudante je veselý, hodný podenčí kluk. Lidé v útulku i návštěvníci jej mají rádi. Nebojí se a rád si přijde pro pohlazení. S ostatními pejsky je nekonfliktní a se všemi dobře vychází. Jediné, na čem je třeba zapracovat, je jeho chování při krmení. Ayudante si hlídá misku a „nechce se dělit“. Což mnozí od svých mazlíčků znáte. Zatím je lepší dávat jej při jídle stranou, protože v útulku není možné věnovat každému pejskovi tolik času a péče, kolik by potřeboval. Doma se tyto návyky lépe kontrolují a většinou se při dostatku vůle a kázně dají odstranit. POZOR – aktuální informace – konzultovali jsme s Danteho ošetřovatelkou a dřívější problém hlídání si jídla je už prakticky zažehnán. Neshledává již žádné problémy při krmení a to jsou v kotci tři psi a jedí vedle sebe ve stejný čas a vše probíhá bez problémů.

Pro více informací, prosím, pište sz na facebooku (www.facebook.com/lanzpodenco) nebo mailujte na adresu adopce.lanzpodenco@seznam.cz .