CHICO

Chico je „pěkný případ“, proto pro něj hledáme majitele se zkušenostmi. Člověka, co je ochoten se Chicovi každý den věnovat, pracovat s ním, chodit na cvičák; má nervy ze železa, na procházce a venčení bude mít čas a oči pouze pro Chica, …

Tenhle tmavohnědý fešák je totiž pěkný raubíř a potížista. Snad první podenco v naší adopci, který má ten luxus a bydlí v útulku Sara ve vlastní kleci. Je v Saře od jara 2018, jeho odhadované datum narození je duben 2015.

Chico má velice rád lidskou společnost a procházky. Ale pouze s lidmi. Na ostatní psy vyjíždí, a protože není v silách těch několika málo zaměstnanců útulku, aby s ním denně pracovali, raději je ubytovaný na samotce. Bylo by nejlepší, kdyby se dostal do domova, kde by žil jako jedináček. Procházky, alespoň ze začátku, budou pro majitele náročnější. Budu to vyžadovat hodně práce, volného času, trpělivosti a také důslednosti, určitě doporučujeme navštívit psí školu nebo cvičák v místě a nechat si poradit. I s takovým „troublemakerem“ se dá pracovat a společný život si užít. Chico bude svého páníčka milovat a jeho trpělivost a pochopení mu svou společností určitě vynahradí.

Pro více informací nám pište na adresu:  adopce.lanzpodenco@seznam.cz  nebo soukromou zprávu na našem facebooku Lanzpodenco .