FLACO – v dočasném domově v ČR

FLACO je úžasný pes plemene kanárský podenco, který přiletěl začátkem června 2022 z útulku Sara do dočasného domova v Praze. Tam se krásně zabydluje, zvyká si krok za krokem na trochu jiný svět a režim, než je ten, na který byl zvyklý na Lanzarote.

Datum narození FLACA se odhaduje na 1. března 2018. V útulku nám ho doporučili ošetřovatelé, označili ho jako „pejska na jedničku“. FLACO má rád lidi, dobře vychází s ostatními pejsky. V dočasném domově bydlí s dospělými a také dětmi, s psím kamarádem a dalšími zvířátky.

Jako spousta podenků se FLACO lekne rychlého pohybu, člověka v kapuci, kluka na skateboardu, podivného zvuku. Občas se zastaví a je třeba ho ujistit, že se nic neděje, nechat ho trochu rozkoukat a jde se dál. FLACO už v pohodě zvládnul cestu autem se svojí dočasnou rodinkou. Byl na víkend na chatě, kde si užíval volného pohybu v oplocené zahradě. Naučil se hygieně, nechá si stříhat drápky, kouknout na zuby. Je to úžasný pejskem a my mu hledáme úžasného majitele nebo rodinu. Pokud Vás FLACO oslovil, měli byste o jeho adopci a návštěvu zájem, kontaktujte nás na facebooku v soukromé zprávě, nebo na adopčním mailu: adopce.lanzpodenco@seznam.cz .

… ještě na Lanzarote …
Venčení den před odletem do ČR.
V dočasném domově po jedné z prvních procházek.
Flacův psí kámoš v dočasném domově.
Cestou na chatu … (v dočasné péči).
S dočasnou rodinkou poprvé na chatě.
Poprvé na chatě (Flaco v dočasném domově).
http://lanzpodenco.cz/wp-content/uploads/2022/06/VID-20220605-WA0005.mp4