JAMAICA

Fenečka Jamaica (narozena 12/2012) přišla do Sary za dramatických okolností 19.4.2017. Jedná se o kauzu několika podenků zabavených policií a předaných útulku Sara (kauza Tías). Všichni byli přivázaní na krátkých řetězech a neměli mnoho dní jídlo ani vodu. Jeden z pejsků tam byl už dokonce mrtvý. Společně s Jamaicou přišli do Sary ještě Indo a Cuba, kteří již žijí šťastný život v České Republice s jejich milujícími rodinami.

Jamaica byla podvyživená, plná vnitřních i vnějších parazitů, a ze všech pejsků z této kauzy na tom byla nejhůře s psychikou. Velice se bála. Stále se krčila v zadním koutku kotce a nerada chodila ven. Procházky ostatně nikdy v životě nezažila a neznala. Teď je to již o mnoho lepší, udělala pokroky, ale je nutné s ní na odstranění strachu ještě pracovat. Potřebuje socializaci, po které, jak je patrné z fotek, touží. Jen bude třeba trochu času a trpělivý a citlivý přístup. Sama pohlazení ještě vyhledat nepřijde, ale je jen otázkou času, kdy pochopí, že je to moc pěkné a že i ona si ho zaslouží. Hodí se i do smečky k pohodovým pejskům, kteří ji ukážou, jaké to je užívat si života, a také si zaslouží už konečně poznat, že všichni dvounožci nejsou tak bezcitní a zlí jako její bývalý majitel. Dáte jí někdo šanci?

Pro více informací, prosíme, pište sz na facebook: www.facebook.com/lanzpodenco , nebo mailujte na adresu: adopce.lanzpodenco@seznam.cz.