NELA (v dočasném domově v ČR)

Hledáme domov pro Nelinku (v útulku Sara Chanel 5), která do ČR přiletěla v roce 2015. Čtyři roky si užívala spokojeného domova se svou paničkou. Bohužel, život nám občas přichystá nepěkné věci. Ač se panička snažila sebevíc a sebelíp nepříjemnou životní situaci vyřešit, byla s těžkým srdcem nucena zvednout telefon a poprosit o pomoc s hledáním nového domova pro svoji Nelu.

Nelinka je od pátku v dočasném domově v Liberci. V říjnu jí bude osm let. Kromě toho, že je to velká krasavice, je velmi klidná, vyrovnaná, velmi kontaktní s lidmi a se psy. Na cizí psí štěknutí se stáhne a reaguje štěknutím ve stylu „aby ses nepo …“ a tím celá situace končí.

Žila dva roky s malým chlapečkem, je tedy zvyklá na dětský pláč a křik. Přítomnost lidí si užívá, je mazlivá a pomazlení si umí vynutit. Chodí krásně na vodítku, netahá, nestará se o to, co se děje kolem. Procházka je její a ona si ji chce vychutnat.

Doma je dle dočasné paničky skvělá. Tichá, čistotná, bezproblémová. Úžasná dáma pro klidné soužití. Kdybyste snad chtěli na ní něco méně pozitivního najít …. je nerada přivázaná. Rychle překouše vodítko, takže žádné přivazování u obchodu apod.

Jestli vás Nela chytla za srdíčko, jste schopni nabídnout jí trvalý domov, spoustu lásky a svůj volný čas, kontaktujte nás na mailu adopce.lanzpodenco@seznam.cz nebo napište soukromou zprávu na @lanzpodenco.

pozn. fotografie jsou aktuální, pořízené už v dočasném domově (srpen 2019)

11