RISA

Risa je fenečka narozená v lednu 2015, v Saře je od 19. července 2017. Nalezená v hlavním městě ostrova – Arrecife.

Risa je úplně na počátku malinko nedůvěřivá, ale jak Vás lépe pozná, ráda si přijde pro pohlazení, vyžaduje pozornost a stane se z ní najednou veliký mazel. S ostatními pejsky i fenkami vychází velmi dobře. V sehrané smečce to bude klidná a vyrovnaná fenka. Má moc ráda procházky, všude chce být první a má hodně energie, takže pravidelné procházky opravdu potřebuje. Ráda zkoumá nová místa a to natolik, že je to malá útěkářka. Vysoké oplocení zahrady a velká obezřetnost je pro její adopci podmínkou. Adopce do bytu je v jejím případě možná i vhodnější.

Risa znamená v překladu do čestiny – úsměv, smích. Ten se jí ale pomalu, při tom dlouhém čekání, z očí a výrazu vytrácí… Najde se někdo, kdo se rozhodne jí úsměv navrátit?

RISA byla nyní v červenci (2018) na procházce s majitelkou „adopťandy od nás“ J a podělila se s námi o fotografie i informace. Prý chodí Risa moc pěkně na vodítku a slyší na jméno, okamžitě zareagovala na zavolání. Risa byla mazlivá, s lidmi prý úplně v pohodě. A zachutnaly jí piškoty 🙂

Pro více informací, prosíme, pište na: adopce.lanzpodenco@seznam.cz nebo sz na našem fb profilu Lanzpodenco.

Můžete si ji prohlédnout na krátkém videu zde.