SOŇADOR – rezervace

Soñador žije odmalička v útulku Sara, proto máme k dispozici i jeho štěněcí fotky. V kotci je se svými sourozenci (Soñador, Suspirito a Aviador), ale dobře vychází i s jinými pejsky. Tito tři bráchové bydlí spolu, protože se tak lépe ohlídá jejich strava. Mají potravinovou alergii, potřebují tzv. hypoalergickou stravu. Pejsci mají po obvyklých granulích průjem, kterého se nemohou zbavit. V překladu: po adopci budete kupovat jen určité granule, které vám jistě doporučí váš veterinář.

Podle dobrovolníků, kteří Soñadora venčí, je z těchto tří bráchů nejvyrovnanější. Při seznamování je trošku stydlivý, což ale u podenků není nic výjimečného. V žádném případě není ustrašený. Je mazlivý, pejsky i lidi pošťuchuje, protože si chce hrát.

Je to mladý podenčí kluk, narodil se červenci 2017, takže bude potřebovat dostatek pohybu, delší pravidelné procházky, cvičení povelů, třeba i návštěvu cvičáku (za pamlsky toho určitě hodně zvládne). Určitě pro vás bude úžasným společníkem a milujícím a oddaným přítelem.

Pro více informací pište na mailovou adresu: adopce.lanzpodenco@seznam.cz.