ESTRELLA 2

Co o této psí slečně říci. Je mladá a krásná, to se shodneme všichni. Další charakteristiky pochopí hlavně člověk, co už s adoptovaným podenkem život sdílel. Hodně jí toho „kouká z očí“. Na podenka je neohrožená, tzn. půjde s vámi kamkoli; na procházce se nebojí strašáků, jako jsou tmavá zákoutí, stíny, spousta cizích lidí v menší místnosti atd. Na svůj věk není tak crazy jak vypadá a jak se chová … třeba když uvidí dalšího pejska a panáčkuje na zadních. Není tak šíííleně aktivní a silná jako mnozí podenkové jejího věku.

A ještě lépe přeloženo: Estrella je mladá aktivní fenka, která se dá zvládnout při dostatečném venčení a různých psích aktivitách. Trochu jí zaměstnat hlavu jí vůbec neuškodí. Podenčí kousky jí nejsou cizí a je s ní legrace. Velkou výhodou je, že není bojácná. Je zvědavá a zvídavá. V útulku Sara je od 10.6.2022, datum narození je odhadováno na 1.6.2021.

Pokud se vám ESTRELLA 2 zalíbila, máte dostatek času na venčení, výlety a společné aktivity s mladým pejskem, máte spíše více než méně trpělivosti, zpočátku vašeho soužití nebudete přehnaně lpět na veškerém vybavení domácnosti a chcete se o této fence dozvědět více, pište soukromou zprávu na fcb Lanzpodenco nebo mailujte na adopce.lanzpodenco@seznam.cz .