MÁGUEZ

Máguez je mladá fenka, kterou do útulku Sara přijali 20. října 2022. Její datum narození je odhadované na 1. března 2021.

Podle ošetřovatelů a dobrovolníků na venčení je Máguez velmi aktivní, neposedná, pro pohlazení si ráda sama vyskočí. Neustále prý vyžaduje něčí pozornost. Prostě mladá, velmi aktivní fenka, což je u podenků běžné.

Máguez by se měla dostat do domácnosti, která s ní bude chtít trávit hodně času. Na procházkách, při trénování různých triků na oploceném pozemku, v psí škole, ale také doma v obýváku. Různé psí koberečky, cvičení základních povelů, vše, co její hlavinku unaví. S ní to pouze o procházkách kolem bloku nebude. Pokud tedy nechcete, aby se slečna nudila a vzala si do parády vybavení vaší domácnosti. Ona vám to určitě vrátí. Je mazlivá a naštěstí nepoznamenaná špatným zacházením. Váš čas a péči vám násobně vrátí a budete v ní mít super psího, empatického parťáka.

S dalšími psy i fenkami v útulku vyhází dobře. Pokud máte o Máguez zájem, uvažujete o její adopci, napište nám na mail: adopce.lanzpodenco@seznam.cz .