TARA

V útulku Sara na ostrově Lanzarote žije v kotci s fenkou Diadou. Přišla do útulku společně s Diadou a do jejího profilu bychom mohli ten Diadin zkopírovat.

TARA se narodila, dle odhadu veterinářky, v červnu 2019. Do útulku se dostala v březnu 2021. Bázlivá, stranila se lidí, bála se neznámých zvuků. Z obav o její útěk v momentě, kdy by se na procházce lekla, a protože s lidmi na procházky nechtěla, nebyla dlouhou dobu nabízena k adopci.

Dnes je Tara nabízena k adopci do klidného domova, na klidné místo. Rušné město a hlučná rodina by jí neprospěly. Bude potřebovat trpělivou paničku/páníčka, kteří na ni budou mít dost času a budou pro ni mít dost pochopení a lásky. Psí kamarád v jejím budoucím domově by jí určitě také pomohl.

Za dva roky v útulku se velmi zlepšila. Má ráda procházky, vychází dobře s pejsky i fenkami. V novém domově ji budou zpočátku nové zvuky lekat, bude více „ostražitá“, k novým věcem nedůvěřivá. Bude to chtít čas a pomalý přístup, její náklonnost a láska budou pro majitele tou největší odměnou.

Pokud máte o TARU zájem, chcete se dozvědět více, pište soukromou zprávu na fcb Lanzpodenco nebo mailujte na adopce.lanzpodenco@seznam.cz .