DORAMA

Aktivní fenka, která vás určitě nudit nebude. A pozor na to, aby se nenudila ona, protože by v té své hlavince mohla vymýšlet jeden lepší kousek za druhým.

DORAMA se do útulku Sara dostala 9.11.2022. Její datum narození se odhaduje na začátek září 2021. Do útulku se dostala v dobrém stavu, nebyla a není to žádný zakřiknutý plašánek vzadu v rohu na dvorku. Umí na sebe hlasitě upozornit. V jejím případě neplatí, že podenco téměř neštěká. Bude potřebovat svoji přemíru energie ze sebe dostat, nejlépe utahat na procházkách a cvičišti (žádný dril samozřejmě!). Na vodítku tahá, chce být u všeho a nejlépe první, takže bude třeba zapracovat i na tomto. I v útulku upozorňují, že Dorama potřebuje zkušeného „podenkáře“ = člověka, co má s aktivními podenky zkušenosti, kterému nebude zatěžko nachodit s ní týdně kilometry a kilometry; člověka, co nezšediví, když se bude Dorama nudit a vrhne se na profesi bytového designera; člověka fyzicky zdatnějšího, aby se jí nedal usmýkat při nácviku ladné chůze na vodítku, má docela „páru“ … na slečnu …

Pokud vám právě takový parťák chybí a toužíte po životě protkaném adrenalinem, jste její člověk! Pište o více informací na adopce.lanzpodenco@seznam.cz nebo soukromou zprávu na facebooku.