MARGARITA – urgentně hledáme domov

MARGARITA POTŘEBUJE URGENTNĚ DOMOV, KDE SE BUDE CÍTIT V BEZPEČÍ, KDE BUDE V BEZPEČÍ. MILOVANÁ, OPEČOVÁVANÁ, S DOSTATKEM POHYBU A POZORNOSTI.

Fotky, které zveřejňujeme, byly pořízené ještě před sobotním incidentem, při kterém, chudák Margarita, přišla o kus ucha. Margaritino datum narození veterinářka odhadla na březen 2022. Do útulku Sara na Lanzarote se dostala 19. srpna 2023. Během necelého půlroku je to už druhý incident, kdy byla napadena.

Je to mladá fenka plná energie a života, mírumilovná, ke psům přátelská. S lidmi si užívá procházky, kde bedlivě pozoruje každý pohyb na cestě i v okolí. Zřejmě ale „vysílá něco“, co u dominantních psů vyvolá agresi a „jdou po ní“. Takže co bychom jí teď nejvíce přáli, je láskyplný domov. Místo, kde by byla jedináčkem, kde by s ní páníček nebo panička chodili, alespoň o víkendech, na výlety a delší procházky; místo, kde by si užívala lásky a pohody. Nehledáte zrovna Vy parťačku pro život?! Pokud Vás MARGARITA zaujala, kontaktujte nás mailem na: adopce.lanzpodenco@seznam.cz , v soukromé zprávě na fcb Lanzpodenco .